De leden van het CDA Staphorst hebben Genevive Compagner gekozen als lijsttrekker voor de gemeenteraadsverkiezingen van maart volgend jaar.
Genevive werd al op jonge leeftijd politiek actief. Sinds 2014 vertegenwoordigt zij het CDA in de gemeenteraad van Staphorst, waarvan de afgelopen vier jaar als fractievoorzitter.
CDA-voorzitter Jacob Spiker: “Genevive is na twaalf jaar een zeer ervaren raadslid. Op heldere en duidelijke wijze vertolkt zij het CDA-gedachtegoed in de raad. Zij weet wat er speelt in de samenleving en is een echte volksvertegenwoordiger. Vooral jonge gezinnen, sport en veiligheid zijn thema’s waar zij zich vanuit haar eigen ervaring sterk voor heeft gemaakt. Ik ben blij dat we met Genevive als lijsttrekker de verkiezingen ingaan.”
Na Genevive staat Klaas Mijnheer uit Rouveen op plek 2. Hij is een frisse nieuwkomer in de lokale politiek. Met zijn achtergrond in het onderwijs en de sport brengt hij veel gedrevenheid mee en vormt hij een waardevolle toevoeging aan het team. Op plek 3 staat het huidige raadslid Arjan Hokse. Hij heeft zich de afgelopen jaren ingezet voor de thema’s Wonen en Verkeer en wil dit graag voortzetten in de nieuwe raadsperiode.
Op plek 4 staat een nieuw gezicht: Haaije Feenstra-Paas. Hij is momenteel raadslid in Hoogeveen, maar verhuist binnenkort naar IJhorst vanwege het werk van zijn vrouw, die predikant is in De Rank in Staphorst.
Genevive Compagner: “Ik ben heel blij met deze mooie mix aan kandidaten. We hebben een sterke vertegenwoordiging uit Rouveen, IJhorst en Staphorst, én een goede balans tussen ervaring en een frisse blik.”
Herriët Brinkman neemt afscheid
Tijdens de ledenvergadering heeft de huidige wethouder Herriët Brinkman aangegeven niet beschikbaar te zijn voor een nieuwe periode. Na zestien jaar lokale politiek zal zij na de verkiezingen afscheid nemen.

Tip de redactie via WhatsApp! Voeg ’Weblog Staphorst' toe als contact in uw telefoon,
