Ondanks werkzaamheden aan D’ Olde Dijk gaat de jaarlijkse Oude Tractoren en Stationaire Motorendag op zaterdag 21 juni gewoon door zoals gepland. Hoewel de weg momenteel openligt voor herbestrating, heeft de organisatie de bevestiging gekregen dat het terrein aan de Heidehoogteweg/D’ Olde Dijk gewoon bereikbaar is via D’ Olde Dijk. Ook de traditionele toerrit met oude tractoren kan dus doorgang vinden.
Inmiddels is ook de route van de toerrit bekend. Bezoekers kunnen zich dus voorbereiden en alvast een mooi plekje langs het parcours uitzoeken om dit nostalgische spektakel van dichtbij te bewonderen.
De eerste groep tractoren vertrekt om 10.30 uur voor de ochtendrit. De tweede rit start om 13.30 uur in de middag. Een prachtige gelegenheid voor jong en oud om deze historische voertuigen in actie te zien!
De route is als volgt:
L D’ Olde Dijk
R Klaas Kloosterweg
R Viaductweg
R Ebbinge Wubbenlaan
L Prinses Beatrixstraat
L Westerparallelweg
R Klaas Kloosterweg, volgen tot Gemeenteweg
R Gemeenteweg
R Baldersmaatweg, Buitenstouwe oversteken
L Jan Lubbersland
R Gemeenteweg
L Oosterweg
R Akkerweg
R Luchiesweg
L Gemeenteweg
R Westerparallelweg
L Lindelaan
R Ebbinge Wubbenlaan, bij Berghorst even rondje rotonde
R Ebbinge Wubbenlaan
L Viaductweg
L Klaas Kloosterweg
L D’ Olde Dijk
R Heidehoogtenweg