Christelijke muziekvereniging Prinses Margriet houdt zaterdag 11 oktober weer haar jaarlijkse koekactie in Staphorst en Rouveen. De verkoop van ontbijt- en kruidkoek is al jarenlang een terugkerend succes in de dorpen.
Leden van de muziekvereniging zullen ook dit jaar langs de deuren gaan om zo veel mogelijk inwoners van ontbijt- en/of kruidkoek te voorzien.
Net als de afgelopen jaren zal er dit jaar weer gezamenlijk op de zaterdag verkocht worden. Vanaf half tien ‘s ochtends zullen de muzikanten op pad gaan om de koeken te verkopen. Dit jaar kunt u voor het eerst online koeken kopen via de webshop van de muziekvereniging. Op deze manier hoeft niemand een koek mis te lopen. Bekijk de website voor meer informatie: www.cmvprinsesmargriet.nl. De opbrengst komt ten goede aan de muziekvereniging.