U wordt uitgenodigd voor de vergadering van Landmans Welvaart op DV maandag 13 November 2023 om 20.00 uur.

Let op, dit keer in de Pieter Zandt Scholengemeenschap in Staphorst. 

Agenda:

  1. Opening
  2. Notulen (zie landmanswelvaart.nl )
  3. Ingekomen stukken en mededelingen
  4. Presentatie door Antoon Smits, ‘Boeren in de Oekraïne’ zie hieronder
  5. Rondvraag
  6. Sluiting

Locatie:    Pieter Zand Scholengemeenschap
Achthoevenweg 3, Staphorst
Datum:     Maandag 13 November 2023
Tijd:           20.00 uur

  • Van harte welkom. Ook nu weer koffie in de pauze en na afloop onder het genot van een hapje en drankje gezellig bijpraten.
  • Zoals altijd is de toegang, hapjes en drankjes gratis.
  • Wel willen we een vrijwillige bijdrage vragen die geschonken wordt aan Stichting de Leeuw Kyiv. Voor info, zie deleeuwkyiv.nl
  • De volgende vergadering staat gepland op DV 12 december 2023 met weerman Gert Voerman als inleider.

“Boeren in Oekraïne”
De Nederlandse agrarisch ondernemer Antoon Smits exploiteert onder Kiev een veehouderijbedrijf met 2.000 koeien.
Graag wil hij iedereen meenemen in de problemen van iedere dag als veehouder.
Wij lezen en horen er veel over en daarom is het zo interessant om rechtstreeks het echte verhaal te horen.
Hij zal foto’s van zijn bedrijf laten zien en als er vragen zijn deze beantwoorden.
De agrarische studievereniging Landsman Welvaart te Staphorst nodigt iedere belangstellende, alle boeren, burgers en buitenlui, op maandag 13 november aanstaande uit om 20.00 uur in de aula van de Pieter Zandt te Staphorst om deze bijzondere bijeenkomst mee te maken.

Landsman Welvaart wil er ook graag een goed doel aan hangen waar eenieder een vrijwillige bijdrage aan kan schenken. Dat doel is Stichting de Leeuw Kyiv. Dat is een initiatief van ondernemers in Oekraïne waaronder de bekende Nederlandse agrarisch ondernemer Kees Huizinga.

Met de middelen die binnenkomen worden er goederen en medicijnen naar de Oekraïne verzonden en zij weten als plaatselijke mensen exact waar hulp nodig is.