Ter Harmsel Fysiotherapie BV start vanaf 1 oktober met “MediVitaal”. MediVitaal is  zelfstandig trainen en werken aan herstel onder deskundig toezicht. 

MediVitaal is dé oplossing voor mensen die last hebben gehad van een blessure, verder willen herstellen na een operatie of chronische klachten hebben en graag zelfstandig verder willen trainen aan hun herstel en vitaliteit onder deskundig toezicht.

Tot op heden kon dat bij Ter Harmsel alleen in groepsvorm, maar vanaf 1 oktober nu ook zelfstandig, maar wel onder deskundig toezicht van een van de bewegingsexperts.

“MediVitaal start waar fysiotherapie ophoudt”, aldus eigenaar Wim ter Harmsel. “Bij MediVitaal sport je zelfstandig in de veilige en rustige omgeving van onze trainingsruimte binnen het Medisch Centrum van Staphorst. Geen harde muziek, geen fitnesscultuur, maar gewoon rustig kunnen werken aan je herstel en gezondheid na bijvoorbeeld een behandeltraject bij de fysiotherapeut of wanneer je last hebt van chronische klachten of een blessure.  Daarbij heeft iedere deelnemer zijn of haar eigen specifieke trainingsprogramma met eigen doelen, opgesteld door een van onze fysiotherapeuten. De fysiotherapeut of bewegingsexpert is continu in de zaal aanwezig om te zien of de oefeningen correct worden uitgevoerd of dat het programma moet worden bijgeteld. Zo ben je er altijd zeker van dat je veilig traint”, aldus ter Harmsel.

MediVitaal start vanaf 1 oktober iedere zaterdagmorgen tussen 8.00 uur en 12.00 uur. Tevens kunnen deelnemers deelnemen aan het buikspier- en/of mobiliteitskwartier wat iedere zaterdagmorgen wordt georganiseerd. MediVitaal gaat op abonnementsbasis en wordt niet vergoed door de zorgverzekeraar.

Wilt u ook deelnemen aan MediVitaal? Geef u nu  vast op en neem dan contact op met Ter Harmsel Fysiotherapie BV via mail: info@fysioterharmsel.nl of telefoon: 0522-291950.  Meer informatie vind u op de website van de praktijk: www.fysioterharmsel.nl