De afgelopen week hebben de lopers van Bos Bedden Loopgroep AG ’85 aan diverse wedstrijden deelgenomen.

Bij de Primera 4 Mijl in Hoogeveen liep Dennis Brandenburg de 6,4 kilometer in 21.46 minuten en werd hiermee eerste bij de Mannen 40+. Met deze tijd verbeterde zijn persoonlijk record met 12 seconden en ook het Clubrecord Mannen 40+ die reeds op zijn naam stond.

Dennis Brandenburg was bij de Boulevardloop in Nieuweroord de snelste deelnemer op de 4 Mijl (6,4 kilometer) met een tijd van 22.14 minuten.

Bij de Kippenren in Barneveld nam Matijs van Moorsel deel aan de kwart marathon. Hij liep de 10,5 kilometer in 51.44 minuten.

In Zwolle-Zuid werd de 10 Mijl georganiseerd. Karlo Hoeve liep de 10 EM (16,1 kilometer) in1.05.42

De Enschede Marathon wordt al sinds 1947 georganiseerd en is daarmee de oudste marathon van Nederland. Johan Bloemert liep de 42,195 kilometer in een strak schema van 4.00 minuut per kilometer naar een eindtijd van 2.49.25, waarmee hij de eerste prijs in de categorie Mannen 50+ won. Met deze tijd verbeterde hij zijn persoonlijk record met 3.18 minuut en daarmee ook het clubrecord Mannen 50+ die al op zijn naam stond. Suzanne Buschman kon een mooi vlak schema van gemiddeld 5.40 per kilometer volhouden en kwam daarmee tot een tijd van 3.59.23, waarmee ze mooi binnen de 4 uur bleef. Michiel Huzen nam opnieuw als haas deel aan de marathon, ditmaal voor een vlak tempo van 6.00 minuut per kilometer. Hij kwam uiteindelijk binnen in 4.14.57

Bij de Marathon van Rotterdam liep Jordy Pasman de 42,195 kilometer in 2.54.59, waarmee hij de hele wedstrijd een tempo tussen 4.05 en 4.09 wist vol te houden. Gerben Boneschansker liep ook een vlak schema en kwam daarbij uit op een einddtijd van 3.07.44, waarmee hij zijn persoonlijk record met 26.46 seconden verbeterde.