Staphorst – Op zaterdag 12 april staat Staphorst in het teken van de wielersport. Na een afwezigheid van 15 jaar weer een landelijke KNWU wielerronde in Staphorst. Deze keer op het parcours op en rondom evenemententerrein De Tippe. Wielerliefhebbers kunnen zich opmaken voor een dag vol spektakel, met wedstrijden in diverse categorieën.

De dag begint in de ochtend met de jeugdcategorieën, waar de talenten van de toekomst hun kunsten vertonen. Om 15:20 uur is het de beurt aan de senioren heren klasse 2 en de senioren dames, die strijden voor de overwinning. Het hoogtepunt van de dag is de wedstrijd van de heren klasse 1, die om 16:45 uur van start gaat. Zij rijden een koers van circa 1,5 uur, met diverse tussensprints die voor extra spanning zorgen.

Lokale helden aan de start

Het belooft een waar spektakel te worden, met aan de start diverse lokale helden zoals Albert Tuin, Jarno Braamskamp en Jan Bloemert. Zij zullen ongetwijfeld alles geven om voor eigen publiek een mooie prestatie neer te zetten. Ze nemen het op tegen renners uit heel Nederland, van Amsterdam tot aan Oldenzaal.

Vermaak voor jong en oud

Naast de wedstrijden is er op en langs het parcours voldoende te beleven voor jong en oud. Er zijn diverse kraampjes met eten en drinken, zodat niemand iets tekort komt. Het overzichtelijke parcours maakt het bovendien ideaal om de wedstrijd van dichtbij te volgen.

Komt dat zien!

Wielerliefhebbers en inwoners van Staphorst en omstreken zijn van harte uitgenodigd om op zaterdag 12 april naar De Tippe te komen en te genieten van een dag vol wielerspektakel.