veiling.JPGAfgelopen week hebben we feest gevierd in de winkel ter ere van 10 jaar Dorcaswinkel Genemuiden.
Er waren diverse activiteiten gepland waaronder een haakworkshop, sieradenworkshop, Lady’s Night en taxatiedag.
Klanten konden bij de kassa korting grabbelen en zaterdag werd afgesloten met een rad van fortuin waarbij iedere betalende klant kans maakte op een prijsje van de prijzentafel.
De modeshow tijdens de Lady’s Night viel erg in de smaak. Op jokeonderneemt.link staat een leuke fotoreportage.
Tijdens de taxatiedag kwamen er weer leuke verrassingen tevoorschijn. Taxatiehuis Onder de Boompjes heeft een aantal items meegenomen die de moeite waard zijn om te veilen. Prachtig om te zien hoe breed georiënteerd deze mensen zijn.
We kunnen terugkijken op een mooie week waarin we weer veel trouwe klanten hebben ontmoet en ook weer behoorlijk wat mensen hebben gesproken die hier voor het eerst waren. En nu op naar de volgende 10 jaar!