De lopers van Bos Bedden Loopgroep AG ’85 waren de afgelopen week bij enkele wedstrijden actief.
Albert Mussche liep bij de Vondelparkloop in Amsterdam de 10 kilometer in 39.03 minuten.
Michiel Huzen nam in Assen deel aan de Bosmarathon & Minder, waarbij de deelnemers een parcours van 7 kilometer door het Asserbos over onverhard terrein lopen en kunnen kiezen hoeveel ronden ze willen lopen. Huzen liep 6 ronden en volbracht hiermee de marathon. Hij liep de 42,2 kilometer in 3.31.56 en werd hiermee derde.
In Havelte werd de Hunebedloop georganiseerd, die deels door het Holtingerveld ging. De start en finish waren eenmalig verplaatst naar de schaapskooi Holtingerveld vanwege werkzaamheden op sportpark De Meerkamp. Bij de wedstrijd over 14,5 kilometer was Michiel Veldman de snelste van alle deelnemers met een tijd van 49.29 minuten en won hiermee de eerste prijs bij de Mannen senioren. Roelof Schra liep een tijd van 1.04.41, Lambert Put 1.06.15, Ronnie Krul 1.07.09, Peter Domine 1.07.36, Matijs van Moorsel 1.11.18, Ruud Huisman 1.13.09. Bij de wedstrijd over 7 kilometer liep Karlo Hoeve een tijd van 27.39 minuten en was hiermee de snelste van alle deelnemers. Marleen Buitenhuis liep 32.26 minuten en werd hiermee tweede bij de Vrouwen. Myrna Gerrits liep een tijd van 39.08 minuten.
Bij de Hondsrugcross in Emmen liep Dennis Brandenburg de wedstrijd over 4 kilometer in een tijd van 16.57 minuten en werd hiermee eerste bij de Mannen 40+.