Namens het gevestigde autobedrijf aan de Lichtmis kwam André Korterink persoonlijk naar het sportcomplex aan de Korte Kerkweg om de nieuwe shirts te overhandigen.

Aanvoerder/leider Jan Timmerman van SCR-4 mocht namens het team en de sponsorcommissie de sponsor bedanken voor de prachtige tenues. De eerste wedstrijd werd tegen een team uit het vissersdorp Urk gewonnen met 2-1.

Autobedrijf Korterink is een echt familiebedrijf dat al ruim 55 jaar actief is in de autobranche. Aan deze rijke historie heeft het bedrijf vandaag de dag zijn reputatie te danken als betrokken en betrouwbare mobiliteitspartner voor de regio Zwolle/Meppel/Staphorst.

Ook in de toekomst blijft Autobedrijf Korterink volop in beweging. Immers, de autobranche staat voor vele nieuwe uitdagingen en Autobedrijf Korterink volgt deze op de voet. Zo kunnen zij al hun klanten nu en in de toekomst mobiliteit blijven garanderen.

 Meer info is te lezen op de website van het bedrijf:   https://www.korterink.nl/