Mantelzorgondersteuning Staphorst en Boer Staphorst organiseren een avond voor mantelzorgers, in het bijzonder voor werkende mantelzorgers. Hebt u algemene vragen over mantelzorg of vragen over werkende mantelzorgers? Dan bent u van harte welkom op dinsdag 5 maart a.s. in de Bistro van Boer Staphorst, Achthoevenweg 2 te Staphorst. De avond begint om 19.30 uur.
Gemiddeld 1 op de vijf werknemers in Nederland is mantelzorger. Mantelzorg is iets waar je niet vrijwillig voor kiest. Het overkomt je en velen zien mantelzorg als iets vanzelfsprekends. Het hoort bij het leven en kan je mooie dingen brengen.
Echter ook veel dilemma’s. Hoe combineer je bijvoorbeeld mantelzorg met werk, hoe zorg je dat je staande blijft? Welke ondersteuning is er?
De avond begint op 5 maart om half acht. Het belooft een interessante avond te worden, waarin mantelzorgers vertellen over hun eigen ervaringen. Daarna hebt u gelegenheid in gesprek te gaan met medewerkers van mantelzorgondersteuning Staphorst om uw vragen te beantwoorden of om u informatie te geven over wat zij u kunnen betekenen. U bent daarnaast natuurlijk in de gelegenheid met andere mantelzorgers in gesprek te gaan.
Er zijn geen kosten verbonden aan deze avond. U kunt zich opgeven voor deze avond bij
e.mulder@carinova.nl. Als u zich niet opgegeven hebt en u wilt toch deze avond bezoeken bent u van harte welkom. De koffie staat klaar in Bistro Boer Staphorst op 5 maart om 19:30 uur. Er zijn geen kosten verbonden aan deze avond.